Bizden Haberler

TÜRKİYEMİZ EKONOMİSİNDE YAŞANAN OLAĞANÜSTÜ KUR DALGALANMASI İLE İLGİLİ ATLAS GROUP RESMİ AÇIKLAMASI

TÜRKİYEMİZ EKONOMİSİNDE YAŞANAN OLAĞANÜSTÜ KUR DALGALANMASI İLE İLGİLİ ATLAS GROUP RESMİ AÇIKLAMASI

Tarih : 21.12.2021 13:12:50
  • Haber Açıklaması
  • Resimler
  • Videolar

Değerli Komşularımız;

Pandemi günlerinin korkusu ve orman yangınlarının dehşeti hafifleyip yaralarımızı sarmaya çalıştığımız şu günlerde yaşadığımız olumsuz ekonomik gelişmeler ne yazık ki kaygı verici boyuttadır.

Türk Lirası ve döviz arasında son bir buçuk aydır süregelen tarihi dalgalanma hiç kuşku yok ki hepimizi etkilemekte ve güvensizlik hissini artırmaktadır.

ATLAS GROUP Yapı & Gayrimenkul olarak uzman finans ve yatırım profesyonellerimiz ile birlikte biz de süreci yakından ve dikkatle takip etmekteyiz.

Dolar ve Avro karşısında Türk Lirası hızla değer kaybederken dün gece piyasaların kapalı olduğu saatte bir anda sert bir yükseliş yaşanmış, ancak bugün öğlene doğru tekrar düşüşe geçmiş görünmektedir. Tüm bu gelişmeler ve istikrarsızlık elbette derin bir kaygıyı beraberinde getirmektedir.

Yurt genelinde olduğu gibi Bodrum ilçemizde de gayrimenkul fiyatları bu olumsuz piyasa koşullarından etkilenmektedir. Yer yer gayrimenkul fiyatları gün içinde bile artış gösterebilmektedir. Anlık değişkenlik gösterir bir gayrimenkul borsası özellikle Bodrum ilçemizde bazı fırsatçılık ve suistimal örneklerini de yaşanır kılmıştır.

ATLAS GROUP olarak bünyemizdeki objektif ve profesyonel gayrimenkul ekspertizlerimiz ile birlikte bu durumu ciddiyet ve titizlikle ele almaktayız. Hiçbir mülkün reel değerinin üstünde veya altında alınıp satılmasına izin vermemekte, güvensizlik ve istikrarsızlık ortamında mülk sahiplerimizin de, birikim sahiplerimizin de zarar etmesine asla göz yummamaktayız. Manipülatif işlemlere, fırsatçılığa ve amiyâne tabirle vurkaççılığa, kapkaççılığa müsaade etmemekteyiz.

BODRUM’DA MÜLK SAHİBİ OLAN VEYA BODRUM’DAN MÜLK ALMAK İSTEYEN SEVGİLİ DOSTLARIMIZ; LÜTFEN PANİK İLE HAREKET ETMEYİNİZ! Yapmanız gerekenler bellidir. Alsam mı, almasam mı, satsam mı, satmasam mı, paramı bankada Türk Lirası’nda mı tutsam, yoksa dövize mi yatırsam diye endişe içinde olabilirsiniz.

Gelin, ücretsiz olarak bize danışın, birlikte araştıralım ve en doğru mülke, en doğru fiyat ile birlikte adım atalım. Alım satımınızı en doğru ve en kazançlı şekilde birlikte yönetelim. Spekülatif fiyata değil, reel değere birlikte yönelelim. Mülkünüz de, birikiminiz de, yatırımınız da bizimle güvende.

ATLAS GROUP sorumlu, dürüst ve güvenilir kurumsal kimliği ile alım, satım ve yatırım öncesi ve sonrasında yanınızdadır.

Bizim önceliğimiz sizsiniz! Bu günleri de aşacağız…

Biz yanınızdayız!

ATLAS GROUP

© 2021 ATLAS GROUP.